LARGY Lazer Markalama Makinası

Genel Bakış
Uygulamalar
Teknik Veriler
Opsiyonel
Katalog

CLASSY lazer markalama makinasının bir büyük modeli olan LARGY ile daha büyük taşınabilir parçalarınızı rahatlıkla markalayabilirsiniz.

* Görseldeki markalama sonucu opsiyonel 3B tarama kafasıyla elde edilmiştir

Mükemmel Lazer Markalama

LARGY ile daha büyük parçalarınızın üzerinde mükemmel keskinlik ve görünürlükte sonuçlar elde edin ve parça takip edilebilirliğinizi arttırın

MOPA Lazer

LARGY Lazer Markalama Makinesini 20W’tan 300W’a kadar ihtiyacınız olan güce sahip fiber lazer ünitelerimizle donatabilirsiniz. Bu seçenek genellikle yatırımcının yapacağı uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Daha Büyük Parçalarınız İçin Üretildi

Kısaca LARGY, CLASSY modelinin tüm özelliklerini taşıyan ancak daha büyük parçalar için daha büyük kapılar ve hareket alanı sunan bir fiber lazer markalama makinesidir.

Sınıf-I Güvenlik

Lazer ışınının zararlı ışınlarını süzen operasyon takip penceresi ve tamamen kapalı yapısıyla operatörün güvenliği Sınıf-I modellerde önceliklidir.

LARGY Fiber
Makina Ağırlığı350 kg
X Ekseni Çalışma MesafesiDeğişken
Y Ekseni Çalışma MesafesiDeğişken
Değişken: Müşterinin tercih edeceği lense göre değişiklik gösterir

Emme ve Filtrasyon Sistemi

Markalama işlemi sonucu ortaya çıkan zararlı metal partiküllerini emer ve çalışma ortamından dışarı atar. Ayrıca değerli malzemeler üzerinde yapılan markalama oyma ve kesme gibi işlemler sonucunda çıkan değerli metallerin partiküllerini havada kapar ve kendi haznesine alır. Bu özelliği sayesinde genellikle kuyumcular tarafından tercih edilir.

3B Tarama Kafası

smt-serisi 3 boyutlu tarama kafası sayesinde, yüzeyi eğimli parçalarınızın üzerine yaptığınız markalamaların okunabilirliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca bu 3 boyutlu kafa, 3B yüzeylerin oyulmasında sıklıkla tercih edilir.

C Ekseni

Mengeneler

Standart veya Kuyumcular için Divizörler

Kamera Pozisyonlama Sistemi

Markalama alanına bakacak şekilde pozisyonlanan endüstriyel kamera ve yazılım sayesinde yazacağınız yazı, parçanızın konumlandırılmasına göre kendisini otomatik ayarlar.

Farklı Lensler

Markalama kafası için üretilen farklı türdeki lensleri kullanarak markalama alanınızın büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.

Otomatik Odaklanan Z-Ekseni

Konveyör Bant

XY-Tablası

Otomatik Pnömatik Kapı

Otomatik Elektrikli Kapı


Teknik, donanım, fiyat ve tasarım seçeneklerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İletişim

info@sermatek.com

Bize Ulaşın

Teknik Servis

Yedek Parçalar

Bakım Sözleşmeleri