CLASSY Lazer Markalama Makinesi

Genel Bakış
Uygulamalar
Teknik Veriler
Opsiyonel

CLASSY fiber lazer markalama makinesiyle taşınabilir parçalarınızı ofis ortamından, üretim tesislerine kadar her yerde markalayabilirsiniz. Ayrıca CLASSY otomasyona hazır I/O portları sayesinde çok esnek ve genişletilmeye hazır bir makinadır.

* Görseldeki markalama sonucu opsiyonel 3B tarama kafasıyla elde edilmiştir

Mükemmel Lazer Markalama

Türkiye’de markalama sektöründe standart haline gelmiş Laserator CLASSY kullanıcılarına mükemmel keskinlikte markalama sonuçları sunar.

MOPA Lazer

CLASSY Lazer Markalama Makinesini 20W’tan 300W’a kadar ihtiyacınız olan güce sahip fiber lazer ünitelerimizle donatabilirsiniz. Bu seçenek genellikle yatırımcının yapacağı uygulamaya göre değişiklik gösterir.

Masaüstü veya Zemin Üstü

CLASSY markalama makinesi zemin üstünde veya masaüstünde çalıştırılabilecek şekilde iki farklı modele sahiptir ve bunlar OTF ve OTD’dir.

Sınıf-I Güvenlik

Lazer ışınının zararlı ışınlarını süzen operasyon takip penceresi ve tamamen kapalı yapısıyla operatörün güvenliği Sınıf-I modellerde önceliklidir.

CLASSY Fiber OTFCLASSY Fiber OTD
Makina Ağırlığı250 kg200 kg
X Ekseni Çalışma MesafesiDeğişkenDeğişken
Y Ekseni Çalışma MesafesiDeğişkenDeğişken
Değişken: Müşterinin tercih edeceği lense göre değişiklik gösterir

Emme ve Filtrasyon Sistemi

Markalama işlemi sonucu ortaya çıkan zararlı metal partiküllerini emer ve çalışma ortamından dışarı atar. Ayrıca değerli malzemeler üzerinde yapılan markalama oyma ve kesme gibi işlemler sonucunda çıkan değerli metallerin partiküllerini havada kapar ve kendi haznesine alır. Bu özelliği sayesinde genellikle kuyumcular tarafından tercih edilir.

3B Tarama Kafası

smt-serisi 3 boyutlu tarama kafası sayesinde, yüzeyi eğimli parçalarınızın üzerine yaptığınız markalamaların okunabilirliğini arttırabilirsiniz. Ayrıca bu 3 boyutlu kafa, 3B yüzeylerin oyulmasında sıklıkla tercih edilir.

C Ekseni

Mengeneler

Standart veya Kuyumcular için Divizörler

Kamera Pozisyonlama Sistemi

Markalama alanına bakacak şekilde pozisyonlanan endüstriyel kamera ve yazılım sayesinde yazacağınız yazı, parçanızın konumlandırılmasına göre kendisini otomatik ayarlar.

Farklı Lensler

Markalama kafası için üretilen farklı türdeki lensleri kullanarak markalama alanınızın büyüklüğünü değiştirebilirsiniz.

Otomatik Odaklanan Z-Ekseni

Konveyör Bant

XY-Tablası

Otomatik Pnömatik Kapı

Otomatik Elektrikli Kapı


Teknik, donanım, fiyat ve tasarım seçeneklerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

İletişim

info@sermatek.com

Bize Ulaşın

Teknik Servis

Yedek Parçalar

Bakım Sözleşmeleri