Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
   Markalama teknolojisini belirleyiniz
  
lazer markalama, nokta vuruşlu markalama, Klişe markalama, kodlama, kazıma, kabartma, etiketleme teknolojileri "smt-serisi Laserator OEM Fiber Lazer Modülleri"
Markalama Makinaları ve Teknolojilerismt-serisi Laserator OEM Fiber Lazer Modülleri

smt-serisi Laserator 19" Raf Tipi Fiber Lazer Markalama Modülü, uluslararası emniyet ve operasyon standartlarına uygun olarak dizayn ettiğimiz Marklama ve Oyma operasyonları için tercih edilen Q-Anahtarlı 10W, 20W, 30W, 50W, 70W ve 100W lık modelleri ile sunulan fiber lazer motorlarıdır. Tamamiyle SERMATEK çalışanları tarafından dizayn edilen Q-Anahtarlı Fiber Lazer modüllerimiz alüminyum dökümden imal, fırın boya ile boyanmış, hava soğutma girişine sahip bir ön panele sahiptir. Dilediğinizde sağ ve sol elcek kısımları kolayca çıkarılabilmektedir. Filip-Flop devreye sahip, markalama ve oyma süreçlerinde kullanılan bütün fiber lazer modüllerimiz, hayati organlarının ömrünü uzatmak için kolayca devre dışı bıraklıp tekrar devreye alınabilmektedir. 2X180 lik PAPST fana ön panelde, 4 adet 80 lik fana diyot üzerinde ve 1 adet 80 lik fana arka panelde sahiptir. Hava ve su soğutmalı olarak dizayn edilen q-anahtarlı fiber lazer modüllerimiz çok sessiz çalışmaktadır. Ortalama olarak bakım istemeden çalışma ömrü 100,000 saat olan fiber lazer modüllerimizin markalama ve oyma serisinde tercih edilen q-Anahtarlı modellerimizde, 1000mm/sn markalama hızına sahip 163mm lik F-Theta Lensle standart gelen tarama kafamız alüminyum konstrüksiyon yapısından dolayı kolayca soğumaktadır. Özellikle otomasyon hatlarına kolayca adepte olabilen q-anahtarlı smt-serisi fiber lazer modüllerimizin standartlarında HAREKETLİ İŞ PARÇASI MARKALAMA ve HARİCİ 2 EKSEN KONTROL özellikleri mevcuttur. Dolayısıyla smt-serisi bir fiber lazer hem 2 eksen, hem 2,5 eksen hemde SERMATEK tarafından geliştirilen ve çok hızlı dinamik markalama özelliği olan 3 boyutlu tarama kafası ile 3 eksen markalama ve oyma süreçlerinde kullanılabilmektedir. Q-Anahtarlı smt-serisi Laserator fiber lazerimizin gelişmiş bir arka yüzeyi bulunmaktadır. Bu arayüzden farklı tarama kafaları için farklı çıkış portları, USB bağlantı portu, tarama kafası besleme portu, X ve Y eksen bağlantı portları, ve  bir adet 24V harici güç çıkış portu bulunmaktadır. Uluslararası UYARI ve İKAZ etiketleri ile donatılan fiber lazer modüllerimiz müşterilerimize OEM olarak satın alındıklarında özel köpüklü korüge kutuları içerisinde sunulmaktadır. 2 Sene garantiye sahip smt-serisi Q-Anahtarlı Laserator fiber lazer modüllerimiz kullanım kılavuzu ve yazılım kılavuzu ile kutudan çıkmaktadır.
 


smt-serisi Laserator 10W Q-Anahtarlı OEM Fiber Lazer ModülüLaserator 10W Q-Anahtarlı Fiber Lazer Modül
10W lık modülümüz ağırlıklı olarak lazer markalama sonrasında markalanan malzeme yüzeyinde minimum etkileşim istendiği yerlerde kullanılmaktadır. Ağırlıklı Elektronik Sektörü, Ortopedi Sektörü, Medikal Alet Sektörü bu güçlerde bir lazer tercih etmektedir.10W lık Q-Anahtarlı Laserator Fiber Lazer Markalama Makinası ile daha çok yüzeysel lazer markalama operasyonları gerçekleştirmektedir. Bu tür bir fiber lazer markalama operasyonuna ait film izlemek için aşağıdakli linki tıklayınız.
10W Fiber Lazer Medikal Alet Markalama Operasyonu
Özellikle Elektronik, Kuyumculuk, Takım İmalatı, Havacılık ve Otomotiv sektöründe kullanım alanı bulan 10W lık Laserator Fiber Lazerlerimiz metal ve plastik üzerine eşsiz kimlik uygulamalarını yükse kalitede ve daimi kalıcılıkla markalamaktadırlar.


Fiber-Lazer-Markalama-MakinasıLaserator 20W Q-Anahtarlı Fiber Lazer Modül
20W lık Laserator Fiber Markalama Lazerleri en çok talep edilen lazer modellimizdir. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, Havacılık, Uzay, Savunma, Enerji, Elektronik, Makina, Kuyumculuk sektörlerinde 100 lerce farklı alanda markalama operasyonlarında kullanılmaktadır. 20W lık fiber lazer modüllerimiz yüzeysel markalama, derin markalama, gravür ve 3 boyutlu markalama operasyonları için tercih edilmektedir. 19" lik yapısı, gelişmiş haberleşme arayüzü sayesinde her tür otomasyon hattına kolayca entegre edilebilmektedir. Ayrıca 20W lık Fiber Lazer Modülümüz 20 ye yakın Laserator kabinimizde kullanılmaktadır. 


 

 
Referanslarımız
Haberler
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz.
 1 / 2 
Müşteri Yorumları
Kullanılan markalama sistemleri, yontemleri ve teknikleri hakkında müşteri yorumları

" Yorum Yok "

Aselsan A.Ş.

 2 / 3   

Herhangi bir kayıda rastlanamamıştır
 Arkadaşınızın e-postası
 Sizin isminiz ve soyisminiz
 Onay Kodu

Ürün Filmleri

 1  / 2    

© 2017  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
  tarafından dizayn edilmiştir