Ana Sayfa  HIZLI ÜRÜN ARAMA  İletişim-Formu  İletişim Noktalarımız  Bizimle Çalışın  Editorial  Yorumlarınız  SSS  Haberler  Promosyonlar 
News Selected
04.04.2017
" 2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz. "
Nokta vuruşlu markalama makinalarımız ve lazerlerimiz fuarda rakipleri arasında boy göstermek ve kabiliyetlerini ilgililerine tek tek göstermek için yine Almanya yolunda. Sandıklar geldi, firmamız tekrar hızlı bir koşuşturma sürecine girdi. Almanya Hannover Messe 17. Hol F82 nolu stand da 24-28 Nisan 2017 tarihleri arasında boy gösterecek olan makinalarımız Laserator CLASSY-OTF Fiber Lazer Markalama Sistemi, Laserator TASKY Fiber Lazer Markalama Sistemi, smt-serisi OEM Fiber Lazer Modüller, Laserator HANDY Masa Üstü Lazer Markalama Makinası, Dotpeenator Nokta Vuruşlu CO9, SA14, PR144, PR94, INT94, INT144, SA14-C, SA14-AutoZ Markalama Makinalarımızdır. İş parçalarınızı, ve sorularınızı kapıp gelin. Sizleri Almanya da standımızda bekliyor olacağız.

List of News
Total Records: 4
 1 of 1 
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında  09.12.2017 
SERMATEK, MarklamaDünyası Ekibi ile Nokta Vuruşlu Serisi olan DOTPEENATOR Markalama Makineleri ve Lazer Serisi olan LASERATOR 2D ve 3D Markalama ve Engravür Makinaları, Özgün ve Yüksek Hızlı Laserator 3D Lazer Optik Tarama Kafası, Özgün Laserator 2D Lazer Tarama Kafası ve TUWANA Hassas 3D Lazer İşlem Merkezini meraklılarına ve yatırımcılarına 23-27 Ekim 2018 tarihleri arasında Almanya Hanover Fuarı alanında sergiliyor olacak. Bizleri Almanya Hanover de ziyaret etmek isteyen müşteri ve ilgililer internet üzerinde veya 0 232 472 23 43 nolu telefonları arayarak ziyaret biletleri talep edebilirler. Bilet taleplerinizi aşağıdaki başvuru formunu ilgili olduğunuz ürünümüzüde belirtip doldurarak isteyebilirsiniz.

http://www.laserator.com/Laser_Connection_Line.php?item_no=56&ln=tr
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da  04.08.2017 
MarkalamaDünyası ekibimiz 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında Almanya da düzenlenecek olan uluslararası EMO fuarında hem LAZER hemde NOKTA VURUŞLU Markalama Makinaları başta olmak üzere bütün ürünleriyle beraber 11. Holde E49 Numaralı Stand da katılım gerçekleştiriyor olacak. Bu fuara özel ARGE çalışmasını yeni tamamladığımız, Nokta Vuruşlu Markalama Makinalarımıza elde etmesi zor "Derin Markalama Sonuçları" kazandıran ek bir "Pin/Kartuş Takımı" nın lansmanı gerçekleştirilmiş olacak. Bu özel takımımız özellikle çelik konstrüksiyon inşaat ve makina imalatcıları tarafından talep görecek ve nokta vuruşlu markalama makinalarımızın fonksiyonel üstünlüğünü ve kalitesini bir kez daha ön plana çıkaracaktır. Bu fuar katılımımızda ilgililere masa üstü nokta vuruşlu markalama makinaları, seyyar nokta vuruşlu markalama makinaları, mobil nokta vuruşlu markalama makinaları, masa üstü ve zemin üstü lazer markalama sistemleri, entegre edilebilir lazer modülleri sergilenecektir. EMO fuarını ziyaret etmek isteyen ilgililere istek üzerine bilet gönderilmektedir. Bilet için web sitemizin İLETİŞİM FORMU sayfasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Yeni makinamız Laserator TUWANA 3D Lazer İşlem Merkezi lansmanını 2016 Bursa Makina Fuarında gerçekleştiriyoruz.   
1 seneye yakın süredir ARGE faliyetlerini sürdürdüğümüz kendi imalatımız olan 3D Tarama Kafasını içeren hassas eksenleri ile mikron bazında talaş kaldırma kabiliyetine sahip 50W, 70W ve 100W Q-Anahtarlı smt-serisi OEM Fiber Lazerlerimizle sunulacak olan TUWANA nın lansmanı 2016 Bursa Makina Fuarında Markalama Dünyası Ekibi tarafından gerçekleştirilecek.
2016 Almanya Hannover EURO BLECH Saç İşleme Fuarını Tamamladık   
Markalama Dünyası Ekibi olarak 2. sine katılım gerçekleştirdiğimiz Almanya Euro Blech 2016 Saç İşleme Fuarını tamamladık.

1 of 1 

Our Referances
News
2018 Euro Blech Fuar Katılımımız Hakkında
Makinalarımız bu defa 18-23 Eylül 2017 tarihleri arasında EMO da
2017 Hannover Messe Fuarı 17. Hol F82 Numaralı Stand da Sizleri Bekliyoruz.
 1 of 2 
Customer Comments
Customer comments on used marking technologies, marking systems and marking techniques

" Türkiyede ilk yerli dental implant üreticisi olan Şanlilar Tib. Cih. olarak yerli ve kalite fiyat kiyaslanmasi yapildiği zaman bir cok firmanin önünde olan Laserator/Sermatek firmasinin başarılarının devamını diliyoruz. "

Şanlılar Tıbbi Cihazlar

 1 of 3   

No records
 Your friend's e-mail
 Your name & sirname
 Verification Code

Product Movies

 1  of 2    

© 2017  Sermatek Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
Designed by